آموزش از بین بردن سریع پف زیر چشم

آموزش از بین بردن سریع پف زیر چشمطبق مطالعات انجام شده توسط پژوهشگران در دانشگاه روچستر برطرف کردن گودی و پف‌های زیر چشم و اطراف ناحیه چشم به راحتی امکان پذیر می باشد.

معمولا در سنین 25 تا 35 سالگی اطراف چشم در مردان و زنان یک حالت فرو رفتگی به خود می‌گیرد و افتادگی زیر چشم در سنین 30 تا 45 سالگی شایع می باشد.

خستگی، استعمال دخانیات، ژنتیک، شکلات آب و هوایی عوامل ایجاد پف یا سیاهی دور چشم هستند گاهی مشکلات کم‌خوابی یا پرخوابی و خستگی روزمره، باعث ایجاد این مشکلات هستند با کمک چند روش که در  زیر با آنها اشاره می‌شود تخفیف علائم امکان پذیراست.

چند روش برای بر طرف کردن گودی و پف زیر چشم وجود دارد که به شما همراهان همیشگی پیشنهاد می کنیم:

چای کیسه‌ای:

برای مصرف این چای، پیشنهاد می‌شود دو بسته چای مصرف شده را به مدت 10 دقیقه در یخچال قرار  دهید و بعد به حالت خوابیده روی چشم‌هایتان بگذارید. این روش بسیار مناسب برای روزهایی است که از کم خوابی یا پر خوابی، زیر چشم پف می‌کند.

پوست خیار:

خیار حاوی ویتامین K  و مناسب فعال سازی جریان خون است دو برش دایره‌ای خیار را به مدت 10 دقیقه در یخچال گذاشته سپس به مدت 10 دقیقه روی چشم‌های بسته قرار بدهید .
 
یخ:

سرما نیز جریان خون اطراف چشم و طبع جریان مویرگ‌های زیر چشم را نیز فعال می‌کند البته اثر بخشی سرما و یخ سریع است، اما پایدار نیست و حدودا 20 دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد. پیشنهاد می‌شود کمی یخ را در دستکش و یا کیسه قرار داده و به مدت 10 دقیقه روی زیر چشم‌ها قرار بدهید.

تهیه و گردآوری : گروه پوست و مو پرداد / منبع : باشگاه خبرنگاران

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه