تئاتر می تواند در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشد

تئاتر می تواند در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشد

تئاتر می تواند در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشد

هنر فاخر تئاتر به عنوان هنر مادر شناخته می شود .

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، شهیندخت ملاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، در پپامی به جشنواره تئاتر طلوع امید بهزیستی  نوشت : استفاده از فرصت تئاتر خیابانی و شورایی، در بیان معضلات اجتماعی بویژه با محوریت مسایل مربوط به زنان و خانواده، در آگاه سازی مردم یسیار نقش آفرین خواهد بود.

 
وی افزوده است: بی شک سازمان بهزیستی نیز بعنوان یکی از متولیان مسائل اجتماعی می تواند از این گونه نمایش برای رسیدن به اهداف خاص فرهنگی و آموزشی برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی و اخلاقی بهره مند شود.
 
در ادامه پیام معاون رئیس جمهور آمده: ارتقای دانش و آگاهی عمومی در حوزه مسائل اجتماعی در جهت سبک زندگی ایرانی – اسلامی همواره از دغدغه های مهم این معاونت بوده است.
 
وی افزود: هنر فاخر تئاتر که به عنوان هنر مادر شناخته می شود به ویژه گونه خیابانی و شورایی آن که شکل جدیدی از ارتباط افراد جامعه با واقعیت های اجتماعی و نماینده فضایی سرشار از همکاری میان شهروندان یک جامعه خواهد بود؛ نقش مهمی در ترمیم نقاظ ضعف و ارتقاء فرهنگ ملی ما خواهد داشت.
 
این پیام می افزاید: حضور بانوان فعال و متخصص در عرصه های مختلف هنری به ویژه این جشنواره از کارگردان تا نویسنده و بازیگر و مخاطبان، مایه فخر و مباهات است.
 
ملاوری نوشت: زنان جامعه ما با حضور و مشارکت حداکثری خود در عرصه های اجتماعی همواره ثابت کرده اند که ضمن مشارکت و مدیریت فضای عاطفی و محبت و همکاری در خانواده به خوبی توان ایفای نقش های تاثیرگذار اجتماعی در عرصه های مختلف را نیز دارند.
 
/987/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه