توئیت فارسی وزیر خارجه لهستان: اصفهان شگفت انگیزه!


توئیت فارسی وزیر خارجه لهستان: اصفهان شگفت انگیزه! - تصویر 1

وزیر امور خارجه لهستان در اولین مقصد سفرش به جمهوری اسلامی ایران به شهر اصفهان رفت و در صفحه توئیترش نوشت: «سفر به ایران را از شهر زیبای اصفهان شروع کرده‌ام.

فارس نوشت: وزیر امور خارجه لهستان در اولین مقصد سفرش به جمهوری اسلامی ایران به شهر اصفهان رفت و در صفحه توئیترش نوشت: «سفر به ایران را از شهر زیبای اصفهان شروع کرده‌ام. 
شگفت‌انگیزه!»
رادوسلاو شیکورسکی وزیر امور خارجه لهستان امروز (جمعه)‌در اولین مقصد سفر خود به جمهوری اسلامی ایران وارد شهر تاریخی اصفهان شد.
او در صفحه توئیتر خود به زبان فارسی نوشته «سفر به ایران را از شهر زیبای اصفهان شروع کرده‌ام. شگفت‌انگیزه!»

 


وزیر خارجه لهستان بعد از اصفهان به تهران می‌آید تا با محمدجواد ظربف همتای ایرانی خود به رایزنی و تبادل نظر در خصوص مسائل دوجانبه و تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی بپردازد.
شیکورسکی همچنین در مدت سه روز اقامتش در جمهوری اسلامی ایران با دیگر مقامات کشورمان از جمله رئیس جمهور دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

 


وزیر خارجه لهستان چهارمین وزیر خارجه اروپایی است که در دولت یازدهم به تهران سفر می‌کند. وزرای خارجه ایتالیا، سوئد و بلژیک به ترتیب پیش از وزیر خارجه لهستان به ایران سفر کردند.
قرار است وزیر خارجه اسپانیا نیز این هفته به تهران بیاید و پس از سفر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، وزیر خارجه یونان نیز راهی تهران خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه