تکمیل بانک اطلاعاتی زنان سرپرست خانوار در جهت ساماندهی مشاغل زنان

تکمیل بانک اطلاعاتی زنان سرپرست خانوار در جهت ساماندهی مشاغل زنان

تکمیل بانک اطلاعاتی زنان سرپرست خانوار در جهت ساماندهی مشاغل زنان

مدیر امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بانک اطلاعاتی زنان سرپست خانوار تکمیل شده است، گفت: تاکنون براساس اطلاعات بدست آمده در شهرری حدوداً ۷ هزار زن سرپرست خانوار شناسایی شده است.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس سهیلا جلودارزاده گفت: ما تلاش می‌کنیم زمینه اشتغال مناسب و پایدار را برای زنان شایسته و قوی‌ای که تقوای الهی آنها در مسیر تنهایی قرار داده فراهم کنیم و جامعه اسلامی وظیفه دارد فقدان همسر را برای آنها جبران کند.
 
وی ادامه داد: هم‌اکنون بانک اطلاعات زنان سرپرست خانوار در شهرری تکمیل شده است و براساس اطلاعات بدست آمده 7 هزار زن سرپرست خانوار در شهرری وجود دارد، ما هم‌اکنون در حال تدوین روش‌های واحد و جامع در مسیر ساماندهی اشتغال زنان هستیم.
 
مدیر امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ما وظیفه داریم فرصت‌های شغلی را پشتیبانی کنیم تا زنانی که استعداد کارآفرینی دارند بتوانند شغلی پایدار و مفید داشته باشند.
 
جلودارزاده افزود: این شغل‌ها ممکن است به صورت خانگی، تعاونی و یا صنعتی انجام شود و مجری این طرح بخش خصوصی و خیریه‌ها هستند.
 
وی ادامه داد: زنان سرپرست خانوار و یا خودسرپرست که تمایل داشته باشند در این طرح شرکت کنند می‌توانند با مراجعه به فرامانداری‌ها، کمیته امداد، بهزیستی و یا مدارس فرزندانشان اطلاعات لازم را دریافت کرده و برای شرکت در این طرح ثبت‌نام کنند.
 
 
/987/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه