زن ماموریت رفت شوهر درخواست طلاق داد. مرد جوان وقتی دید که همسرش برای ماموریت کاری به کیش رفت، درخواست طلاق داد. چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم می خواهد برای ماموریت کاری به کیش سفر کند و چند ماهی در آنجا تنها باشد. هرچه به او می گویم این ماموریت را کنسل کن، فایده ای ندارد. وی افزود:همسرم می گوید به کارش علاقه زیادی دارد و نمی تواند این ماموریت کاری را کنسل کنم. به او می گویم چطور می توانی شوهر و زندگیت را رها ...


طلاق,اخبار اجتماعی

زن ماموریت رفت شوهر درخواست طلاق داد
 

مرد جوان وقتی دید که همسرش برای ماموریت کاری به کیش رفت، درخواست طلاق داد. چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم می خواهد برای ماموریت کاری به کیش سفر کند و چند ماهی در آنجا تنها باشد. هرچه به او می گویم این ماموریت را کنسل کن، فایده ای ندارد.
 

وی افزود:همسرم می گوید به کارش علاقه زیادی دارد و نمی تواند این ماموریت کاری را کنسل کنم. به او می گویم چطور می توانی شوهر و زندگیت را رها کنی و به خارج از شهر بروی و چندین ماه در آنجا تنها زندگی کنی، او هم می گوید کارش برایش مهم تر است و بیشتر از همه چیز به کارش فکر می کند.
 

مرد جوان ادامه داد:من هم وقتی دیدم همسرم تا این اندازه نسبت به من بی اهمیت است و کارش را به زندگی با من ترجیح می دهد، تصمیم گرفتم از این زن جدا شوم. خصوصا اینکه او بدون توجه به نظر من کارهایش را انجام داد و الان هم برای انجام ماموریتش به کیش رفته است. برای همین من هم دیگر نمی خواهم در کنار این زن زندگی کنم. بعد از صحبت های این مرد قاضی همسرش را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه