شبکه‌های اجتماعی محل جدید ترویج بدحجابی در جامعه

شبکه‌های اجتماعی محل جدید ترویج بدحجابی در جامعه

شبکه‌های اجتماعی محل جدید ترویج بدحجابی در جامعه

 رئیس بنیاد ملی حجاب و عفاف از ماموریت بد‌حجابی به برخی افراد از سوی شبکه‌های اجتماعی در جامعه خبر داد و گفت: شبکه‌های اجتماعی محل جدید ترویج بدحجابی برای افراد سودجوشده است.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم حجت الاسلام محمد حسن اختری در خصوص وضعیت حجاب کشور اظهار داشت: به طور کلی وضعیت حجاب جامعه خوب است ولی طیف و قشری در جا‌های خاص اقدام به بدحجابی می‌کنند.
 
 
وی با بیان اینکه ما در جامعه در روز عاشورا، نماز جمعه و روز قدس شاهد حجم عظیمی از محجبه‌ها هستیم که این خود نشان‌دهنده پررنگ‌ بودن حجاب در جامعه است ولی برای کشور ما وجود طیف اندکی هم بدحجاب قابل قبول و شایسته نیست، ادامه داد: باید بیش از پیش به موضوع عفاف و حجاب در جامعه و مسئله دینی و فرهنگی حجاب توجه کنیم.
 
 
دبیرکل مجمع جهانی اهل البیت(ع) با اشاره به اینکه باید تلاش کرد تا هنجارشکنان حجاب در جامعه گستاخ‌تر نشوند، گفت: شبکه‌های اجتماعی امروزه باعث شده است تا ماموریت‌های برخی افراد برای پیاده‌کردن بدحجابی در جامعه از این طریق صورت گیرد.
 
 
اختری با بیان اینکه نظارت بر شبکه‌های اجتماعی بسیار مهم است چراکه گاهی آسیب‌زا خواهد بود، افزود: مسئولان باید تصمیمات مناسب در راستای برخی شبکه‌های اجتماعی بگیرند و از فعالیت برخی شبکه‌ها که باعث سوء استفاده افراد می‌شود، جلوگیری کنند.
 
 
وی با بیان اینکه افرادی که برای بدحجابی در جامعه ماموریت می‌گیرند با لباس و ظاهر و آرایش خاص ظاهر می‌شوند، ادامه داد: در همه جای دنیا نیز هر شبکه یا کانالی که موجب بی‌نظمی شود آن را مسدود می‌کنند بنابراین باید در کشور ما نیز راه‌حل در این خصوص مشخص شود و در صورت نیاز اگر لازم بود جلوی آن را بگیرند.
 
 
رئیس بنیاد ملی حجاب و عفاف با بیان اینکه باید به دنبال سالم‌سازی در بحث حجاب در جامعه باشیم، گفت: نباید لزوما با افرادی که گمراه در بحث حجاب شدند برخوردی مانند زندان در نظر گرفت. همچنین باید به دنبال راه حلی برای برخورد جدی با افرادی که ماموریت در خصوص ترویج بدحجابی در جامعه می‌کنند، باشیم.
 
 
 
 
/987/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه