فاطمه دانشور: ثروت سالم دارم و فقط یک میلیارد تومان از بانک وام گرفتم!


فاطمه دانشور: ثروت سالم دارم و فقط یک میلیارد تومان از بانک وام گرفتم! - تصویر 1

چند روز پیش روزنامه آسمان، گزارشی درخصوص زندگی و فعالیتهای فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران منتشر کرده بود...

فارس نوشت: چند روز پیش روزنامه آسمان، گزارشی درخصوص زندگی و فعالیتهای فاطمه دانشور عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران منتشر کرده بود و در آن بیشتر از اینکه به موضوعات اجتماعی و عملکرد این عضو شورا پرداخته شود به موضوع ثروت و زندگی اشرافی این بانوی شورا پرداخته شده بود.

 


این گزارش بازخوردهای زیادی در فضای رسانه ای داشته و عده زیادی از مردم واکنش نشان دادند و تاکید کردند نباید تجمل گرایی در کشور ترویج شود.
فاطمه دانشور در این باره گفت: من هیچ مصاحبه‌ای با روزنامه آسمان نداشته‌ام و خبرنگار این روزنامه در خانه بنده حضور نیافت. فقط یک مصاحبه کوتاه تلفنی با این خبرنگار داشتم و به وی آدرس دادم که در روزنامه همشهری درباره زندگی نامه بنده مطلبی منتشر شده است، آن را بردارد، تنظیم کند و بعد از هماهنگی با من ارسال کند اما این خبرنگار بدون اینکه به من بگوید مطلب را چاپ کرد.

 


مهمترین بخش سخنان فاطمه دانشور در گفتگو با فارس:
- من خانه 500 متری در نیاوران ندارم و خانه من باغ و گل ندارد، یک خانه بزرگ است ولی بدون تشریفات.


-هنگامی که وارد شورا شدم برخی از خبرنگاران گفتند که دانشور در معدن، دینامیت منفجر می‌کرده در صورتی که اصلاً اینطور نبوده و من حرفی در این زمینه نزدم، اگر فایل صوتی هم دارند بیاورند و نشان دهند.


-برخی از اعضای شورای شهر وضع مالیشان از من هم بهتر است، ولی فعلا فقط در مورد من همه حرف می زنند.


- من یک زن کارآفرین هستم و ثروت سالمی دارم و یک قران هم وام نگرفتم. فقط یک میلیارد تومان از بانک توسعه صادرات وام گرفتم که آن را هم تسویه کردم. توسعه کارآفرینی را با سرمایه‌گذاری‌های خارجی و در چهارچوب قانون انجام دادم.


-یک چهارم ثروت خود را صرف کمک به فقرا کرده‌ام و در خیلی از موارد بیشتر هم کمک کردم و بسیاری از کودکان بدسرپرست و مادران آنها را در مناطق محروم تحت پوشش قرار دادم.


-همه چیز شفاف است، متاسفانه خیلی دردناک است که اینهمه زحمت بکشی و در نهایت این حرفها را بزنند.تاکنون 4700 مادر و کودک را مورد حمایت قرار داده‌ام، در سیستان و بلوچستان 2 مدرسه بازسازی کرده‌ام، 3 مدرسه ساخته‌ام و کلنگ 4 و 5 مدرسه نیز بر زمین زده‌ام.در محروم‌ترین نقاط کشور کارهای خیر انجام می‌دهم و انصاف نیست که اینگونه حرف بزنند.


- من کارآفرین هستم و کار سیاسی انجام نمی‌دهم،با درآمد کارآفرینی فعالیتهایی را انجام می‌دهیم و در هیچ حزب سیاسی فعالیت نمی‌کنم.


-خانه‌ام بزرگ است ولی تشریفاتی نیست، به هرحال کارهای بین‌المللی انجام می‌دهم و ممکن است برای کارهای خود دفتری داشته باشم و امکاناتی برای مهمانان خارجی داشته باشیم اما تجمل‌گرایی نیست. خیلی از دوستان ما معتقدند که من مال دنیا برایم بی‌ارزش است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه