داشتن پوستی خوب ، سالم و با نشاط تنها وابسته به استفاده از کرم ها و لوسیون های گران قیمت ، خارجی و رنگارنگ نیست . رعایت رژیم غذایی سالم و طبیعی ، استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی استاندارد و بهره گیری از سبزی ها ، میوه ها و نعمت های طبیعی که در اطراف ما رشد می کند ، می تواند تاثیری موثر و باور نکردنی در حفظ نشاط و شادابی پوستمان داشته باشد.  بارها و بارها از این و آن شنیده‌ایم که چای سبز مزایای سلامتی بیشماری همچون کمک به لاغری یا کاهش فشار خون دارد! اما آیا می‌دانستید که می‌توانید از چا ...

مراقبت از پوست,متخصص پوست,نکات زیبایی,ماسک روشن کننده پوست,ماسک جوانسازی پوست صورت,داشتن پوستی خوب ، سالم و با نشاط تنها وابسته به استفاده از کرم ها و لوسیون های گران قیمت ، خارجی و رنگارنگ نیست . رعایت رژیم غذایی سالم و طبیعی ، استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی استاندارد و بهره گیری از سبزی ها ، میوه ها و نعمت های طبیعی که در اطراف ما رشد می کند ، می تواند تاثیری موثر و باور نکردنی در حفظ نشاط و شادابی پوستمان داشته باشد.
 بارها و بارها از این و آن شنیده‌ایم که چای سبز مزایای سلامتی بیشماری همچون کمک به لاغری یا کاهش فشار خون دارد! اما آیا می‌دانستید که می‌توانید از چای سبز این گیاه بی نظیر برای زیبایی پوست تان هم بهره ببرید؟!  از مزایای چای سبز برای زیبایی پوست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 - ضد پیری پوست
 - مبارزه با رادیکال های آزاد
- تسکین سوزش آفتاب سوختگی
- مبارزه با التهاب پوست
- جوانسازی سلول‌های پوستی
- پیشگیری و مبارزه با آکنه
- روشن کردن رنگ پوست
 

اما چطور می‌توانیم از فواید چای سبز برای پوستم بهره مند شویم؟
کافیست 2 قاشق چای‌خوری برگ چای سبز را درون آب گرم بخیسانید، آبش را بگیرید، سپس با 3 قاشق غذاخوری سس مایونز مخلوطش نمایید.  مخلوط بدست آمده را به تناسب روی صورتتان بمالید، از اطراف چشمتان دور نگاه دارید و به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید. حالا صورتتان را آبکشی کنید و توسط یک حوله‌ی تمیز، با ملایمت خشک نمایید. در آخر هم مثل همیشه صورتتان را با یک کرم مرطوب کننده، مرطوب کنید.

تهیه و گردآوری : گروه پوست، مو و زیبایی پرداد / منبع : آرایشیک

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه