مرگ هولناک دختری که با پدرش به پارک رفته بود


مرگ هولناک دختری که با پدرش به پارک رفته بود

به گزارش جام جم، روز سه شنبه هفته گذشته مردی هراسان با ماموران پلیس کوهدشت تماس گرفت و از کشف جسد دختر جوانی در پارک جنگلی بلوریان خبر داد. پس از این تماس تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل جنایت حاضر شده و در بررسی های خود دریافتند، جسد متعلق به دختر جوانی به نام سمیرا بیست و شش ساله است که با شلیک گلوله به قتل رسیده است.


فردی که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، در جریان تحقیقات گفت: امروز برای تفریح به پارک جنگلی آمده بودم که با جسد دختر جوان روبه رو شدم. خیلی ترسیده بودم، به همین خاطر سریع با پلیس تماس گرفتم و هیچ مورد مشکوکی در محل ندیدم.
ماموران در ادامه راهی خانه مقتول شده و به تحقیق از اعضای خانواده وی پرداختند. خانواده دختر جوان مدعی بودند هیچ اطلاعی از دخترشان نداشتند و تصور می کردند او به خانه دوستش رفته است.


فرمانده انتظامی کوهدشت در این باره به جام جم گفت: ماموران در جریان تحقیقات به رفتار پدر خانواده مشکوک شده و او را به پلیس آگاهی انتقال دادند که متهم پس از شش ساعت به قتل اعتراف کرد و مدعی شد به دلیل اختلافات خانوادگی دخترش را به پارک جنگلی برده و او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است.


سرهنگ محمدصادق رستمی ادامه داد: با این اعترافات سلاح کمری متهم کشف شد. وی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه