تصاحب خط تلفن‌های همراه با شماره‌های رُند، به مسابقه‌ای برای اشرافیت تبدیل شده است. این خط‌ها مشتری‌های خاصی دارند که حاضرند پول‌های چند صد میلیونی برای تصاحب آنها بپردازند. بر اساس گفته‌های فروشندگان سیم‌کارت‌های رُند، بیشترین خریداران این سیم‌کارت‌ها برخلاف نظر مردم که تصور می‌کنند بازیگران و هنرمندان باشند، کسانی نیستند جز فوتبالیست‌ها. آنها خریدار خط‌های رُندی هستند که دست‌کم 200-300 میلیون قیمت دارند. یک فروشنده این قبیل خط‌ها به انتخاب گفت: «از چند سال پیش که خرید و فروش خط رند رونق گر ...


خبرهای اجتماعی,سیم کارتهای رند

تصاحب خط تلفن‌های همراه با شماره‌های رُند، به مسابقه‌ای برای اشرافیت تبدیل شده است.

این خط‌ها مشتری‌های خاصی دارند که حاضرند پول‌های چند صد میلیونی برای تصاحب آنها بپردازند.
 

بر اساس گفته‌های فروشندگان سیم‌کارت‌های رُند، بیشترین خریداران این سیم‌کارت‌ها برخلاف نظر مردم که تصور می‌کنند بازیگران و هنرمندان باشند، کسانی نیستند جز فوتبالیست‌ها.
 

آنها خریدار خط‌های رُندی هستند که دست‌کم 200-300 میلیون قیمت دارند.
 

یک فروشنده این قبیل خط‌ها به انتخاب گفت: «از چند سال پیش که خرید و فروش خط رند رونق گرفت خیلی از سودجویان از بازار‌های دیگر به این بازار کوچ کردند و با دلالی باعث شدند قیمت خط‌ها، بی‌جهت بالا برود.»
 

او افزود: «مثلاً خط رُندی که چهار سال پیش 55 میلیون ارزش داشت و من آن را 60 میلیون به مدیرعامل یک شرکت بازرگانی فروخته بودم، الان به قیمت 500 میلیون رسیده است.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه