مردی پس از نصب دوربین ‌های مداربسته در خانه یک زن جوان در بابل اقدام به طراحی نقشه ای شوم کرد. اقدامات کارآگاهان پلیس فتای بابل برای ردیابی این مرد خلافکار هنگامی در دستور کار قرار گرفت که زن جوان با مراجعه به آنان شکایتی را در این باره مطرح کرد. این زن به پلیس فتا گفت: مدتی پیش با توصیه دوستانم برای بالا بردن امنیت خانه‌‌ام تصمیم گرفتم دوربین مدار بسته در داخل ساختمان نصب کنم. برای این منظور به یک شرکت فعال در این زمینه مراجعه کرده و قراردادی را در این ارتباط تنظیم کردیم. مرد نصاب روز بعد ...


خبرهای اجتماعی,خبر حوادث

مردی پس از نصب دوربین ‌های مداربسته در خانه یک زن جوان در بابل اقدام به طراحی نقشه ای شوم کرد.


اقدامات کارآگاهان پلیس فتای بابل برای ردیابی این مرد خلافکار هنگامی در دستور کار قرار گرفت که زن جوان با مراجعه به آنان شکایتی را در این باره مطرح کرد.
 

این زن به پلیس فتا گفت: مدتی پیش با توصیه دوستانم برای بالا بردن امنیت خانه‌‌ام تصمیم گرفتم دوربین مدار بسته در داخل ساختمان نصب کنم. برای این منظور به یک شرکت فعال در این زمینه مراجعه کرده و قراردادی را در این ارتباط تنظیم کردیم.مرد نصاب روز بعد به خانه من آمد و اقدام به نصب سیستم کرد اما چندی بعد فیلمی را که از داخل خانه‌ام تهیه شده بود برایم فرستاده و درخواست کرد تا برای جلوگیری از انتشار این فیلم 40 میلیون تومان به او بپردازم.با توجه به این شکایت به دستور سرهنگ جعفری رئیس پلیس بابل تیمی از کارآگاهان پلیس این شهر مأموریت یافتند تا با تجسس‌های خود راز این ماجرا را کشف کنند.
 

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده پلیس بابل در تشریح این خبر گفت: پس از دستور قضایی بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس فتای بابل قرار گرفت و با تحقیقات گسترده و اقدامات ویژه کارشناسان مشخص شد که این تصاویر و فیلم‌ها از طریق DVR مستقر در خانه زن جوان ذخیره شده است و از طریق اینترنت و سیستم انتقال تصویر در اختیار مرد نصاب قرار گرفته است.


کارآگاهان با هماهنگی قضایی در حالی که زن جوان با نصاب دوربین مداربسته قرار گذاشته بود وی را در بابل محاصره و دستگیر کردند.

این مرد شوم در جریان بازجویی‌ها از سوی پلیس منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شده و خود را بی‌گناه دانست.

بدین ترتیب اقدامات تخصصی درباره اینکه فیلم به چه صورت از خانه زن جوان به بیرون انتقال یافته است در دستور کار مأموران قرار گرفت.

در جریان بررسی‌ها بود که  پلیس دریافت این تصاویر از طریق نصاب دوربین در ویلای زن جوان شکار شده است که دو زن از دوستان صاحب ویلا نیز با وی همدست بوده‌اند.براساس این سرنخ‌ها مرد شوم با توجه به داشتن رمز ورود به سیستم DVR، فیلمی از زن جوان تهیه کرده و اقدام به تهدید و اخاذی کرده است.با دستگیری دو زن جوان و اعترافات آنها  مبنی بر اینکه نصاب دوربین‌ها ادعا کرده قصد دارد تا اقدام به تست دوربین‌ها و اطمینان از کارکرد آنها کند بار دیگر نصاب دوربین بازداشت شد.


با توجه به اقرار متهمان، مدارک و مستندات موجود در پرونده جهت سیر مراحل قانونی به همراه این مرد و 2 زن تحویل مراجع قانونی شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه