هراس غرب از حجاب زنان مسلمان - دست‌‌های پشت‌پرده غرب در سناریوی اسیدپاشی

هراس غرب از حجاب زنان مسلمان/ دست‌‌های پشت‌پرده غرب در سناریوی اسیدپاشی

هراس غرب از حجاب زنان مسلمان/ دست‌‌های پشت‌پرده غرب در سناریوی اسیدپاشی
معاون سابق امور خانواده نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه غرب از حجاب زنان مسلمان در هراس است، گفت: غرب با استفاده از رسانه‌های بیگانه سناریوی اسیدپاشی در اصفهان را عملیاتی کرد.
 
 
به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم ، زهرا سجادی در خصوص حادثه اخیر اسیدپاشی در اصفهان اظهار داشت: مسأله اسیدپاشی یک سوء‌استفاده از سوی دشمن است که قصد دارند کشور و اسلام و موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند.
 
 
وی افزود: آنها موضوع اسیدپاشی را در آستانه ماه محرم اجرایی کردند تا فریضه بزرگ و الهی امر به معروف را که فلسفه قیام حسینی بوده، خدشه‌دار کنند ولی باید گفت که این موضوع بسیار مهم بوده باید پیگیری شود.
 
 
معاون سابق امور خانواده معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: برخی رسانه‌ها با انتشار اخبار و گزارش‌های هدف‌دار، موضوع اسیدپاشی را با آمران به معروف پیوند زده‌اند که این طرح از پیش تعیین شده آنها برای ایجاد مانع در مسیر امر به معروف و نهی از منکر است.
 
 
سجادی با اشاره به اینکه اسیدپاشی را روی زنان انجام داده‌اند تا بتوانند روی اخباری مبنی بر پیوند زدن این اقدام جنایتکارانه به موضوع بدحجابی و آمران به معروف تمرکز کنند، ادامه داد: پشت‌پرده رسانه‌های مذکور به‌زودی مشخص خواهد شد.
 
 
وی تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه با دستور گرفتن از دشمنان موضوع اسیدپاشی را به آمران به معروف پیوند زده‌اند که رسانه ملی باید در این رابطه اطلاع‌رسانی و روشنگری دقیقی داشته باشد.
 
 
معاون سابق امور خانواده نهاد ریاست جمهوری با اعلام اینکه خواسته مردم از قوه قضاییه این است که به‌شدت با عاملان اسیدپاشی برخورد کنند، اظهار داشت: رسانه‌های کشور نباید اجازه دهند که رسانه‌های بیگانه با کمک فکری و مالی از دشمن گرفته‌اند، موضوع امر به معروف و نهی از منکر را در کشور خدشه‌دار کنند.
 
 
سجادی در پایان با بیان اینکه غرب از حجاب زنان مسلمان در هراس است، خاطرنشان کرد: در مسأله اسیدپاشی اخیر اصفهان، وجود دست‌های پشت‌پرده دشمن برای همگان روشن و آشکار است.
 
 

 

/987/


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه