شاید اغلب کاربران شبکه‌های اجتماعی با اشتراک ‌گذاری تصاویری از خود دروغ نگویند، اما تمام حقیقت را نیز در این تصاویر بازگو نمی‌کنند. به جرات می‌توان گفت که نمود چنین مساله‌ای در میان کاربران ایرانی بیشتر است. یک عکاس تایلندی مجموعه‌ی تصاویری را منتشر کرده، که در آن تاثیر کادربندی و تغییرات در تصاویر اینستاگرام با آنچه که در واقعیت وجود دارد، بصورت هوشمندانه‌ای نمایش داده شده است. کافی است تا نگاهی به تصاویر کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی بیاندازیم تا تفاوت بین دنیای مجازی و واقعیت را به در ...

 

پنهان کردن واقعیت‌های زندگی با کادربندی تصاویر در اینستاگرام

شاید اغلب کاربران شبکه‌های اجتماعی با اشتراک ‌گذاری تصاویری از خود دروغ نگویند، اما تمام حقیقت را نیز در این تصاویر بازگو نمی‌کنند. به جرات می‌توان گفت که نمود چنین مساله‌ای در میان کاربران ایرانی بیشتر است. یک عکاس تایلندی مجموعه‌ی تصاویری را منتشر کرده، که در آن تاثیر کادربندی و تغییرات در تصاویر اینستاگرام با آنچه که در واقعیت وجود دارد، بصورت هوشمندانه‌ای نمایش داده شده است.
کافی است تا نگاهی به تصاویر کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی بیاندازیم تا تفاوت بین دنیای مجازی و واقعیت را به درستی درک کنیم، چراکه اغلب کاربران شبکه‌های اجتماعی و مخصوصا کاربران ایرانی سعی می‌کنند تا با اعمال تغییرات و عدم بیان تمام واقعیت، داستانی خود خواسته را در دوستان خود القا کنند، از این‌رو است که با چرخی در شبکه‌های اجتماعی و میان پروفایل کاربران وطنی، برداشتی متفاوت از آنچه که در کوچه و خیابان شاهد آن هستیم، به دست می‌آید. مشخصه‌ی اصلی این تصاویر، زندگی در حد اعلای خود و تعلق به طبقه‌ی اجتماعی بالای جامعه است، در حالی که در واق��یت چنین نیست. حال یک عکاس تایلندی تصاویری را منتشر کرده که در آن‌ها بصورت هوشمندانه‌ای اختلاف بین واقعیت و آنچه که در شبکه‌های اجتماعی می‌بینیم، نمایان شده است.

نام این عکاس تایلندی Chompoo Baritone بوده و وی تصاویر خود را در اینستاگرام با هشتگ slowlife# منتشر کرده است.

 

 

۱۱۹۲۷۴۷۶_۱۰۵۰۰۰۹۴۱۵۰۱۹۰۵۰_۳۵۱۹۳۴۵۳۶۴۸۵۶۳۱۶۷۵۷_o

۱۱۹۰۷۳۸۴_۱۰۵۰۰۱۱۷۱۱۶۸۵۴۸۷_۴۵۲۰۹۳۴۲۲۰۷۵۸۱۴۱۸۴۲_o

۱۱۸۸۹۹۸۱_۱۰۵۰۰۰۸۲۸۸۳۵۲۴۹۶_۴۰۳۳۴۰۳۹۲۵۲۳۵۴۰۴۶۲۹_o

۱۱۸۸۵۱۱۶_۱۰۵۰۰۱۰۳۵۱۶۸۵۶۲۳_۸۲۴۵۹۴۹۳۱۹۵۹۷۶۷۲۷۳۸_o

۱۱۸۴۵۲۱۸_۱۰۵۰۰۰۹۶۷۱۶۸۵۶۹۱_۱۸۳۹۱۹۱۶۵۸۸۷۷۰۳۵۰۴۷_o

 

نظر شما در این‌باره چیست؟

برچسب ها: اینستاگرام اینستاگرام ایرانی پنهان کردن واقعیت‌ها اینستاگرام ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه