یک نرم کننده طبیعی و فوق العاده برای موهای شما

یک نرم کننده طبیعی و فوق العاده بریا موهای شمابسیاری از افراد از گره خوردن و به هم پیچیدن موها در هنگام شانه زدن و البته ریزش موها در هنگام باز گردن گره موها شکایت دارند.این مشکلی می باشد که به راحتی و با استفاده از انواع نرم کننده ها و محصولات مراقبت از مو حل خواهد شد و برطرف می شود. اما در مورد آن دسته از افرادی که علیرغم رعایت نکات استفاده از نرم کننده ها ، تمایلی به اینگونه محصولات ندارند و می خواهند با مواد طبیعی از موها نگهداری کنند پیشنهاد می کنیم اینبار هم به شیر اطمینان کنند.

شیر علاوه بر خواص بسیار موثر و روشن کنندگی و پاک کنندگی پوست ، برای موها هم معجزه می کند و در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

این ماده غذایی عالی همانند یک نرم کننده کاملا طبیعی و بی ضرر می تواند موهای شما را نرم و ابریشمی سازد.

برای اینکار کافی است  ۱۵ دقیقه قبل از شستشوی موها، مقداری شیر سرد را در یک اسپری ریخته و آن را به تمام موها اسپری کنید.کمی صبر کنید و بعد با شانه دندانه درشت، به آرامی موها را شانه بزنید.می بینید که تارهای موها بدون اینکه ریزش نگران کننده ای داشته باشند، به راحتی از هم باز شده و کاملا نرم و لطیف خواهند شد.

بعد از یک ربع، موها را طبق روال همیشه بشویید.با این روش طبیعی و موثر، دیگر از گره های مو ،زبری تارهای مو و البته ریزش نگران کننده موها خبری نیست.

زیبا و سلامت باشید.

تهیه و گردآوری : گروه پوست و مو پرداد / مبع : زیباکده

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه